PAWZONE (PAW)

Купити PAWZONE (PAW) у Mexico

Дізнайтеся, як купити PAWZONE (PAW) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити PAW на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити PAW на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі PAW на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі PAW.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею PAWZONE (PAW) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею PAWZONE (PAW) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити PAW за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Buy Crypto

Як купити PAWZONE на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання PAWZONE є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на PAWZONE на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в PAWZONE.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати PAWZONE на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть PAWZONE, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
US
USDT BOOSTER
677 min | 100%
1.000 USD
177.98 USDT
10.000 - 177.980USD
Wing Money
True Money (Cambodia)
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
GO
GOLDEN SERVICE
629 min | 100%
1.000 USD
1000.00 USDT
30.000 - 1000.000USD
Wing Money
True Money (Cambodia)
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
SS
Sswap
737 min | 100%
1.000 USD
1517.40 USDT
55.000 - 1517.400USD
Wing Money
True Money (Cambodia)
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)

Що таке PAWZONE (PAW)?

PAWZONE (PAW) is a crypto and Web3 project deeply integrated with the Shiba Inu ecosystem, operating as a blockchain technology company. It focuses on developing decentralized applications for Shibarium, which is the upcoming Shiba Inu Layer 2 network. The project's community, known as "Pawfighters," is dedicated to enhancing the Shiba Inu ecosystem. The PAW token is a core component of the PAWZONE ecosystem, serving multiple purposes. It functions as a governance token, enabling holders to participate in decision-making processes for the platform's development and operations through a Decentralized Autonomous Organization (DAO). PAW has utility across various applications within the ecosystem. This includes the Shiba Inu Gaming Guild (Shiba Inu GG), where PAW is required for leveling up, and users can earn PAW by engaging in activities within the guild. Another application is Pawzaar, an NFT marketplace built for the Shiba Inu ecosystem and designed for the Shibarium network, where PAW can be used for purchasing power and renting NFTs. Additionally, PAWZONE includes PawFi, a decentralized finance (DeFi) platform where users can stake PAW or SHIB tokens, and utilize borrowing and lending protocols. Users can also earn PAW by staking on PawFi. The technology behind PAWZONE is built on the Ethereum platform, which allows for the development of decentralized applications for Shibarium. The project aims to provide utility and facilitate token burns for Shiba Inu tokens. PAWZONE was founded by JD Hatefi, who also serves as its CEO. The project was established by long-standing community members and has been developing applications for the Shibarium network for nearly two years. Future plans for PAWZONE involve completing audits and integrating its platforms onto the Shibarium network. The maximum supply of the PAW token is 500 billion. Детальніше

Чи є PAWZONE (PAW) хорошою інвестицією?

Чи буде PAWZONE (PAW) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в PAWZONE (PAW) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі PAW на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
PAW
Дата
2026-08-02
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з PAWZONE (PAW)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте PAWZONE (PAW), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте PAWZONE (PAW) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте PAWZONE (PAW) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки PAWZONE (PAW)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу PAWZONE (PAW).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для PAWZONE (PAW).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для PAWZONE (PAW).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте PAWZONE (PAW) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі PAWZONE (PAW), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати PAW після покупки?

Після купівлі PAW ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

PAWZONE (PAW) Поширені запитання

PAWZONE is a blockchain technology company dedicated to developing decentralized applications (dApps) for Shibarium, which is the upcoming Shiba Inu Layer 2 network. Its core mission is to enhance and expand the utility within the broader Shiba Inu ecosystem.
The PAW token serves as the governance token within the PAWZONE ecosystem, empowering holders to participate in crucial decision-making processes for the project's future. Beyond governance, PAW provides essential utility across PAWZONE's applications, including the Shiba Inu Gaming Guild (Shiba Inu GG) and Pawzaar, its dedicated NFT marketplace. Users can earn PAW by actively participating in Shiba Inu GG activities, trading on Pawzaar, and engaging in staking through the planned PawFi platform.
PAWZONE is actively developing several core applications. These include Pawzaar, an NFT marketplace tailored for the Shiba Inu ecosystem and built on the Shibarium network, which also incorporates a percentage of transaction fees for $SHIB burns. Another key platform is the Shiba Inu Gaming Guild (Shiba Inu GG), a play-to-earn community where PAW tokens are utilized for progression and earning rewards. Lastly, PawFi is a planned DeFi platform designed for users to stake PAW tokens, contribute liquidity, and claim rewards.
PAWZONE significantly benefits the Shiba Inu ecosystem by developing new applications on the Shibarium network, thereby adding substantial utility to Shiba Inu tokens. It encourages greater user interaction and fosters development on Shibarium. A crucial benefit is its burning mechanism: a portion of transactions on Pawzaar, as well as a percentage of Shiba Inu GG's earnings, are directed to the $SHIB burn address, which contributes to reducing the circulating supply of Shiba Inu tokens.
PAWZONE leverages robust blockchain technology, primarily operating on the Ethereum platform. This foundational choice enables the development and deployment of decentralized applications specifically designed for Shibarium, which functions as the Layer 2 scaling solution for the Shiba Inu ecosystem.
PAW tokens can be acquired and traded on various decentralized exchanges. Additionally, PAW is listed on reputable centralized exchanges, providing convenient access for users looking to trade or obtain the token. For instance, PAW is available on exchanges such as LBank.

Як купити інші криптоактиви