Aviator [OLD] (AVI)

Купити Aviator [OLD] (AVI) у Mexico

Дізнайтеся, як купити Aviator [OLD] (AVI) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити AVI на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити AVI на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі AVI на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі AVI.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею Aviator [OLD] (AVI) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею Aviator [OLD] (AVI) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити AVI за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Buy Crypto

Як купити Aviator [OLD] на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання Aviator [OLD] є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на Aviator [OLD] на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в Aviator [OLD].

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати Aviator [OLD] на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть Aviator [OLD], який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
US
USDT BOOSTER
636 min | 100%
1.000 USD
725.46 USDT
10.000 - 725.460USD
Wing Money
True Money (Cambodia)
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
FA
Fast_Trader_MY
519 min | 100%
1.000 USD
14.26 USDT
14.260 - 14.260USD
Bank Transfer
PO
Ponreay_FX
849 min | 100%
1.000 USD
756.76 USDT
10.000 - 756.760USD
Wing Money
True Money (Cambodia)
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)

Що таке Aviator [OLD] (AVI)?

Aviator is a Web3 gaming and infrastructure project primarily operating on the Base network, an Ethereum layer 2 solution. The project focuses on bridging the gap between blockchain technology and gaming by providing a decentralized ecosystem for developers and players. The ecosystem is built around two core platforms. The first is Aviator Arcade, a decentralized gaming hub where developers can publish game contracts directly to the blockchain. This platform removes traditional barriers like hosting fees, allowing smaller creators to gain exposure and secure funding. Both players and developers are incentivized through the projects native token ecosystem. The second flagship product is SkyBridge, a bridging solution designed to facilitate the seamless transfer of tokens and non fungible tokens between the Ethereum Mainnet and the Base network. This infrastructure aims to drive the adoption of the Base ecosystem by offering a secure and user friendly way for participants to move assets between chains. The AVI token serves several vital functions within this ecosystem. It is used as a utility token for rewards in the arcade and as a governance token. Through the Aviator Decentralized Autonomous Organization, or DAO, holders can participate in the decision making process regarding the future direction of the project and the management of its treasury. This structure is designed to return control to the community and ensure a democratic development process. The project was founded by a KYC certified team that includes professionals with backgrounds in security, software development, advertising, and government. Notably, some core members were part of the original security and metaverse team for Shiba Inu. Unlike many crypto initiatives, Aviator is a privately owned company and emphasizes that it is not backed by venture capital, focusing instead on community driven growth and transparency. Aviator initially launched on the Ethereum blockchain in mid 2023 before expanding its focus to the Base network to leverage lower transaction costs. Its overarching goal is to create a more inclusive gaming environment where blockchain connectivity and asset interoperability are simplified for all users. Детальніше

Чи є Aviator [OLD] (AVI) хорошою інвестицією?

Чи буде Aviator [OLD] (AVI) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в Aviator [OLD] (AVI) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі AVI на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
AVI
Дата
2026-08-02
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з Aviator [OLD] (AVI)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте Aviator [OLD] (AVI), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте Aviator [OLD] (AVI) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте Aviator [OLD] (AVI) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки Aviator [OLD] (AVI)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу Aviator [OLD] (AVI).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для Aviator [OLD] (AVI).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для Aviator [OLD] (AVI).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте Aviator [OLD] (AVI) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі Aviator [OLD] (AVI), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати AVI після покупки?

Після купівлі AVI ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

Aviator [OLD] (AVI) Поширені запитання

No. Aviator (AVI) is a Web3 gaming ecosystem and infrastructure project. It is not associated with the crash gambling game found on betting sites. The project focuses on providing decentralized gaming platforms and cross-chain bridge solutions rather than gambling services.
The project was founded by Stixil, a former core member of the Shiba Inu (SHIB) security and metaverse team. Other team members also share backgrounds within the SHIB ecosystem. For security and regulatory compliance, the core team is KYC-certified by SolidProof and operates under a registered U.S. legal entity, Aviator Technologies LLC.
SkyBridge is Aviator's flagship cross-chain tool. It is a token-agnostic bridge allowing users to transfer any ERC-20 token or NFT from Ethereum to the Base network. Its 'Supersonic' protocol is specifically designed to bypass the standard 7-day withdrawal delay on Base, enabling instant transfers back to Ethereum.
The Aviator Arcade is a decentralized gaming platform that allows developers to launch and host games without traditional hosting fees. It functions similarly to a Web3 version of major gaming distribution platforms, rewarding both players and developers with AVI tokens for their active participation and contributions.
AVI has a total supply of 10 billion tokens, with 60% allocated to initial liquidity, 35% to the treasury for development, and 5% to the team. The project has been audited by Hacken, receiving high security scores. Additionally, AVI serves as a governance token, allowing holders to vote on treasury spending via a DAO.
AVI is available on both the Ethereum and Base networks. It can be traded on decentralized exchanges like Uniswap or centralized exchanges such as LBank. Users can seamlessly move their tokens between Ethereum and Base using the native SkyBridge protocol.

Як купити інші криптоактиви