AcasăCumpărați Ghidul CryptoCumpără KP3R
Cumpărați KP3R în Mexico
Keep3rV1 (KP3R)

Cumpărați Keep3rV1 (KP3R) în Mexico

Aflați cum să cumpărați Keep3rV1 (KP3R) pe LBank, acoperind metode de plată precum carduri de credit, carduri de debit, Apple Pay și transferuri bancare, precum și procesul de achiziție, pregătiri și întrebări frecvente.

Pasul 1
Descărcați aplicația LBank
Vă rugăm să descărcați aplicația LBank și să vă înregistrați pentru a începe
Pasul 2
Finanțați-vă contul
Depuneți folosind metoda de plată preferată.
Pasul 3
Alegeți criptomoneda
Selectați criptomonedele pe care doriți să o cumpărați din peste 3.000.000 de criptomonede disponibile pe LBank Exchange sau Wallet.

Tabel rapid cu informații pentru decizia de cumpărare

Card de credit / debit

Card de credit / debit

Taxă
Comisioane dinamice
Timp de procesare
De obicei în 1 minut, maxim 48 de ore
Sumă minimă de achiziție
De la aprox. 10-15 USD
Regiuni aplicabile
Depinde de regiune, moneda fiat, banca emitentă și suportul canalului de plată
Transfer bancar / Transfer local

Transfer bancar / Transfer local

Taxă
Comisioane dinamice
Timp de procesare
Depinde de metoda de plată; unele canale locale pot fi mai rapide
Sumă minimă de achiziție
De la aprox. 1-10 USD
Regiuni aplicabile
Depinde de canalele de plată locale

Trei pași simpli pentru a cumpăra KP3R pe LBank

Înregistrarea unui cont LBank

Cum să cumpărați KP3R pe LBank: Prezentare generală a metodelor de plată acceptate

Aflați despre metodele de plată disponibile pentru achiziționarea KP3R pe LBank, inclusiv carduri de credit, carduri de debit, transferuri bancare, Apple Pay, Google Pay, PayPal și P2P, ajutându-vă să alegeți rapid metoda de cumpărare KP3R potrivită.

Card de credit / debit
Card de credit / debit
Timp de procesare: De obicei în 1 minut, maxim 48 de ore
Utilizați Visa / Mastercard care acceptă tranzacții internaționale online și asigurați-vă că 3D Secure este activat; în caz de eșec, schimbați cardul bancar sau reîncercați mai târziu
Motive comune pentru eșec: Banca emitentă respinge tranzacțiile cripto, sold insuficient, verificarea 3D Secure a eșuat, blocaj prin controlul riscurilor, regiunea sau rețeaua cardului nu este acceptată
Transfer bancar / Transfer local
Transfer bancar / Transfer local
Timp de procesare: Instantaneu până la 1-3 zile lucrătoare
Verificați contul beneficiarului, codul de referință și rețeaua de transfer și efectuați plata folosind un cont bancar care corespunde cu cel din verificarea identității
Motive comune pentru eșec: Informații despre beneficiar sau cod de referință incorect, neconcordanță de nume, întârziere în procesarea bancară, rețea de transfer neacceptată

Ce pregătiri sunt necesare înainte de a cumpăra Keep3rV1 (KP3R) pe LBank?

Verificați pregătirile necesare înainte de a cumpăra Keep3rV1 (KP3R) pe LBank, inclusiv înregistrarea contului, verificarea identității (KYC), metodele de plată, disponibilitatea regională și precauțiile înainte de cumpărare, pentru a vă ajuta să finalizați procesul de cumpărare BTC mai ușor.

Cui i se potrivește
Utilizatori care doresc să cumpere rapid KP3R direct cu monedă fiat
Lista de verificare înainte de cumpărare
Înregistrați-vă și autentificați-vă în cont
Finalizați verificarea KYC necesară
Pregătiți metoda de plată
Confirmați disponibilitatea regională,Verificați limitele / comisioanele / timpul de procesare
Calea utilizatorului
Buy Crypto

Cum să cumpărați Keep3rV1 pe LBank – Ghid pas cu pas

Înainte de a începe, decideți cum doriți să plătiți:

Plătește cu fiat

Dacă sunteți nou în cripto, utilizarea monedei fiduciare (cum ar fi USD, EUR etc.) este cea mai simplă modalitate de a cumpăra Keep3rV1. LBank acceptă diverse metode de plată, inclusiv carduri de debit, carduri de credit, transferuri bancare și alte opțiuni de plată locale, acolo unde sunt disponibile. Este posibil să fie necesar să vă finanțați contul LBank înainte de a face o achiziție.

Plătiți cu alte criptomonede

Dacă dețineți deja alte criptomonede, le puteți tranzacționa cu Keep3rV1 pe LBank. Vă rugăm să vă asigurați că LBank acceptă perechea de tranzacționare de care aveți nevoie (de exemplu, Bitcoin (BTC)). LBank oferă o gamă largă de perechi de tranzacționare, permițându-vă să convertiți convenabil cripto-ul existent în Keep3rV1.

LBank acceptă mai multe metode de plată

Puteți utiliza următoarele metode de plată pentru a cumpăra Keep3rV1 de pe LBank:

Card de debit
Card de credit/debit
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Ghidul aplicației mobile

1
Deschideți aplicația mobilă LBank și atingeți „Cumpărați Crypto”
2
Selectați „Cumpărați”
3
Alegeți , introduceți moneda fiat pe care doriți să o utilizați, introduceți suma, apoi atingeți „Cumpărați” sau „Confirmați”

Ghid desktop

1
Conectați-vă la LBank din browserul desktop și faceți clic pe opțiunea „One-Click Buy”.
2
Sub fila „Cumpărare cu un singur clic”:

(o). Alegeți moneda fiat pe care doriți să o utilizați

(b). Selectați Keep3rV1 pe care doriți să-l cumpărați

(c). Introduceți o sumă sau utilizați opțiuni de selectare rapidă (de exemplu, 100, 200, 500, max)

(d). Alegeți metoda dvs. de plată

(e). Faceți clic pe „Confirmați” sau „Cumpărați acum”

Tranzacționare P2P

Comerciant
Preț
Sumă | Limită
Modalitate de plată
Acțiune
US
USER-ZPPA7ULJ
613 min | 100%
1.000 USD
4.00 USDT
1.000 - 4.000USD
Bank Transfer
PA
PAYMENT BY MYR
766 min | 95.23%
1.000 USD
678.73 USDT
10.000 - 678.730USD
Bank Transfer
PO
Ponreay_FX
309 min | 100%
1.004 USD
276.50 USDT
10.000 - 277.606USD
Wing Money
True Money (Cambodia)
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)

Ce este Keep3rV1 (KP3R)?

Keep3rV1 is a decentralized platform designed to function as a job matching network for technical tasks within the blockchain ecosystem. Launched in October 2020 by Andre Cronje, the well-known developer behind Yearn Finance, the project serves as a coordination hub where decentralized finance protocols and other Web3 projects can outsource routine maintenance and complex operations to external actors. The network operates through two primary roles: Jobs and Keepers. A Job is a smart contract that requires an external entity to perform a specific action. These tasks can range from simple actions like calling a transaction at a specific time to more complex operations such as harvesting yields, managing liquidations, or providing off-chain data updates. Keepers are the individuals, teams, or automated bots that register themselves to execute these tasks. The KP3R token is the native utility and governance token of the ecosystem. It is primarily used to reward Keepers for successfully completing jobs. Beyond acting as a payment method, the token serves as a reputation and security mechanism. To become eligible for certain high-priority or sensitive jobs, Keepers must often bond or stake a specific amount of KP3R tokens. This bonding process acts as a form of collateral, ensuring that Keepers have a vested interest in performing their duties correctly and without malicious intent. Governance is another core function of the token, allowing bonded Keepers to participate in the decision-making process for the network. This includes proposing and voting on upgrades, adjusting system parameters, and managing the treasury. By using a decentralized marketplace model, Keep3rV1 aims to reduce the maintenance burden on individual development teams while creating a permissionless environment where anyone with the necessary technical skills can contribute to the upkeep of the broader DeFi infrastructure. The platform is built on the Ethereum blockchain and utilizes smart contracts to automate the interaction between job posters and executors. This setup provides transparency and efficiency, as the terms of the job and the rewards for completion are coded directly into the protocol. Through integrations and partnerships, the project seeks to provide a reliable layer of support for increasingly complex decentralized applications that require frequent external triggers to function optimally. Aflați mai multe

Este Keep3rV1 (KP3R) o investiție bună?

Dacă Keep3rV1 (KP3R) este o investiție bună depinde de situația dvs. financiară personală și de toleranța la risc. Investițiile în criptomonede sunt speculative și pot fi foarte volatile.

Înainte de a investi în Keep3rV1 (KP3R) sau în orice criptomonedă, luați în considerare următoarele:

Obiectivele tale financiare
Obiectivele tale financiare
Cauți câștiguri pe termen scurt sau creștere pe termen lung?
Toleranța ta la risc
Toleranța ta la risc
Cu câtă pierdere potențială vă simțiți confortabil?
Diversificarea
Diversificarea
Nu puneți toate ouăle într-un singur coș. Răspândiți-vă investițiile în diferite tipuri de active.
Obiectivele și orizontul de timp
Obiectivele și orizontul de timp
Criptomonedele sunt cele mai potrivite pentru investitorii pe termen lung. Disclaimer: Acesta nu este un sfat financiar. Vă rugăm să faceți o cercetare amănunțită înainte de a lua orice decizie de investiție.

Comisioanele, limitele și timpul de procesare pentru achiziționarea KP3R pe LBank

Comparați comisioanele, limitele de tranzacționare și timpul estimat de procesare pentru diferite metode de plată. Taxele reale și disponibilitatea pot varia în funcție de regiune, moneda fiat, metoda de plată și furnizorul de servicii terț; vă rugăm să consultați pagina de comandă pentru detalii.

Calculator ROI

Dacă investesc, cât profit voi obține?
Investi
$
Intră
KP3R
Dată
2026-07-03
Veți câștiga -- USD în profit, cu un ROI de --

Ce poți face cu Keep3rV1 (KP3R)?

Investiție
Cumpărați și păstrați Keep3rV1 (KP3R), așteptându-vă ca valoarea acestuia să crească în timp.
Investiție
Schimb
Tranzacționați activ cu Keep3rV1 (KP3R) pe LBank pentru a profita de fluctuațiile prețurilor.
Schimb
A plati
Utilizați Keep3rV1 (KP3R) pentru a plăti pentru bunuri și servicii acolo unde sunt acceptate.
A plati

De ce este LBank cea mai bună platformă pentru a cumpăra Keep3rV1 (KP3R)?

Interfață ușor de utilizat
Interfață ușor de utilizat
LBank oferă o platformă simplă și intuitivă pentru cumpărarea și vânzarea Keep3rV1 (KP3R).
Taxe competitive
Taxe competitive
LBank oferă comisioane competitive de tranzacționare pentru Keep3rV1 (KP3R).
Platformă sigură
Platformă sigură
LBank aplică măsuri de securitate robuste pentru a vă proteja fondurile.
Perechi comerciale diverse
Perechi comerciale diverse
LBank oferă o gamă largă de perechi de tranzacționare pentru Keep3rV1 (KP3R).
Asistență clienți 24/7
Asistență clienți 24/7
LBank oferă asistență pentru clienți pentru a vă ajuta cu orice întrebări sau probleme.
Aplicație mobilă
Aplicație mobilă
Tranzacționați cu Keep3rV1 (KP3R) oricând și oriunde folosind aplicația mobilă LBank.
Lichiditate ridicată
Lichiditate ridicată
LBank oferă lichidități excelente pentru tranzacționarea Keep3rV1 (KP3R), asigurându-vă că puteți cumpăra și vinde cu ușurință activele dvs. cripto.
Conformitatea cu reglementările
Conformitatea cu reglementările
LBank respectă toate cerințele de reglementare din jurisdicțiile în care își desfășoară activitatea pentru a asigura un mediu de tranzacționare conform și sigur

După cumpărarea KP3R, cum este mai bine să fie păstrat?

După achiziționarea KP3R, puteți alege diferite metode de stocare în funcție de frecvența de utilizare, perioada de deținere și nevoile de securitate. Dacă aveți nevoie să tranzacționați în orice moment, îl puteți păstra în contul LBank; dacă puneți preț pe auto-gestionare sau securitate pe termen lung, puteți lua în considerare un portofel personal sau un portofel hardware.

Păstrare în contul LBank

Păstrare în contul LBank

Cui i se potrivește
Utilizatori care doresc să tranzacționeze sau să schimbe oricând
Utilizatori care dețin BTC pe termen scurt
Caracteristici
Poate fi utilizat direct după achiziție, operare mai convenabilă
Potrivit pentru tranzacționări frecvente, conversii sau utilizarea continuă a funcțiilor platformei
Alerta de securitate
Vă rugăm să activați 2FA
Setați codul anti-phishing
Conectați-vă la cont doar prin portalul oficial
Transfer către un portofel personal de tip hot wallet

Transfer către un portofel personal de tip hot wallet

Cui i se potrivește
Utilizatori care doresc să își gestioneze singuri activele
Utilizatori care au nevoie de transferuri zilnice sau utilizare on-chain
Caracteristici
Mai flexibil, convenabil pentru trimiterea, primirea și gestionarea zilnică
Mai potrivit pentru sume mici și scenarii de utilizare zilnică
Alerta de securitate
Nu salvați fraza seed sau cheile private în cloud
Nu salvați informații sensibile prin instrumente de chat, e-mail sau capturi de ecran
Atenție la site-urile de phishing și aplicațiile de portofel false
Transfer către un portofel hardware

Transfer către un portofel hardware

Cui i se potrivește
Utilizatori care dețin BTC pe termen lung
Deținători de sume mari care prioritizează securitatea
Caracteristici
Cheile private sunt stocate offline, securitatea fiind de obicei mai ridicată
Mai potrivit pentru activele pe termen lung, care nu sunt mutate frecvent
Alerta de securitate
Efectuați o copie de rezervă offline adecvată a frazei mnemonice
Nu dezvăluiți nimănui fraza de recuperare
După pierderea frazei mnemonice, activele ar putea fi imposibil de recuperat

Keep3rV1 (KP3R) Întrebări frecvente

Keep3rV1 is a decentralized marketplace designed to connect projects requiring external smart contract execution with "Keepers" who perform those tasks. It functions as a decentralized job board for the Ethereum ecosystem. Its primary purpose is to automate "if-this-then-that" tasks within DeFi protocols, ensuring that essential functions—such as liquidations or rebalancing—occur automatically without a centralized team having to trigger them manually.
Keep3rV1 was created by Andre Cronje, the founder of Yearn Finance. While other managed automation services exist in the market, Keep3rV1 distinguishes itself by being more permissionless and decentralized. Instead of a managed service, it acts as a raw registry where any developer can register as a Keeper and any project can post jobs. This provides a flexible, on-chain infrastructure for developers who prioritize decentralized solutions over managed alternatives.
To become a Keeper, users must "bond" their KP3R tokens to the network. There is a mandatory 3-day bonding period before a user becomes an active Keeper. This is not a passive income tool; it requires technical expertise. Most jobs involve running custom bots or writing scripts using standard blockchain development tools to monitor network activity and trigger transactions. Keepers must also manage gas costs, as they are responsible for the execution fees of the tasks they perform.
Keep3rV1 implements security measures regarding the movement of tokens to protect the network. When a user initiates the "Unbond" process, there is a mandatory 14-day unbonding period. During this time, tokens are held within the contract and are not available in the user's wallet. Similarly, new bonds require a 72-hour "Pending Activation" window. Users should avoid interacting with the unbonding contract during the 14-day lock, as certain actions can inadvertently reset the timer.
The KP3R token serves three main functions: governance, rewards, and reputation. It is used to coordinate the decentralized network and compensate Keepers for their contributions. Furthermore, it acts as a reputation metric; projects can set requirements so that only Keepers with a specific amount of KP3R bonded can execute their jobs. Higher bonding amounts typically grant access to more prestigious or higher-paying tasks and can provide gas-related advantages for the Keeper.
Keep3rV1 is built on open-source code and has undergone security reviews. However, the project was launched with a "test in production" philosophy, meaning users should understand the inherent risks of interacting with decentralized smart contracts. Regarding support, as a decentralized project, there is no traditional customer service department. Users seeking help or guidance should visit the official community channels, such as the dedicated sections within the Yearn Finance community or the project's official GitHub repository.

Cum să cumpărați alte active cripto